İnşaat sektörünün sadece yurdumuzda değil tüm dünyada çok önemli bir yeri vardır. Özellikle deprem kuşağı ve doğal afetler yönünden ülkemiz inşaat sektöründe oldukça dikkatli ve özenli olmak durumundadır. Yurdumuzun deprem kuşağında olması inşaat sektörünün de bu yönde çok daha fazla atılıma ve yeniliğe ihtiyacı olduğunu göstermiştir.

Açelya İnşaat olarak hizmetlerimiz arasında inşaat alanına ek olarak sizlerden aldığımız güven ve destek ile kentsel dönüşüm hizmetleri yer almaktadır. 1999 yılında yaşanan vahim Marmara Depremi’nden sonra özellikle başta İstanbul ve çevresi olmak üzere yurdumuzun hemen her köşesinde daha güvenli ve sağlam yapılar oluşturulması gerekmektedir.

İnsanların artık sadece dört duvar arası değil, dört duvar arasının yanında daha güvenli ve kaliteli yaşam ortamları oluşturulmasına ve bu güvenli, daha modern ve yaşam standartları yüksek yerleşim alanlarına ihtiyacı vardır. Açelya İnşaat olarak görevimiz hem halkımızın güvenini kazanmak hem de halkımızın ihtiyaçlarına göre yapılar ve yaşam alanları oluşturarak insanların daha sağlıklı ve kaliteli ortamlarda yaşamasına sağlamaktır.

Açelya İnşaat olarak hizmetlerimizi sağduyulu, sorumluluk bilinci içinde, sağlam temellere kurma ilkesiyle kendimizi geliştirerek referanslarımızı artırmaktayız. Kaliteli ve profesyonel iş anlayışımız sayesinde şimdilik sadece İstanbul ve sınırları içinde olan hizmetlerimizi siz sayın halkımızın desteği ve güveni ile yurdumuzun birçok köşesine taşımak projelerimizin en başında yer almaktadır.