Dünya üzerinde birçok yer deprem kuşağı üzerindedir. Ülkemiz de deprem kuşağında bulunan ülkeler arasında yerini almıştır. Büyük 1999 yılı Marmara Depremi’nin ardından ülkemizde inşaat sektöründe büyük değişim yaşanmaya başlamış ve daha güvenli, alt yapısı daha sağlam binalar yapılmaya başlanmıştır.

Özellikle kentsel dönüşüm projeleri ile ülkemizin birçok yerindeki binalar sağlamlaştırılmaya ve aşırı risk taşıyanlar ise yıkılarak yeniden inşa edilmektedir. Açelya İnşaat olarak görev ve sorumluluğumuzun bilincinde olarak inşa ettiğimiz binaları kentsel dönüşüme uygun şekilde yapmaktayız.

Kentsel dönüşüm sayesinde birçok riskli alan düzeltilmeye ve alt yapısı daha sağlam ve güvenli yapılar oluşturulmaya başlanmıştır. Firmamız, inşaat alanında hizmet yanında kentsel dönüşüm projelerine de el atarak siz sevgili halkımızın daha konforlu ve modern daha kaliteli ve alt yapısı sağlam alanlarda yaşamaları için tüm imkanlarını seferber etmektedir.

Açelya İnşaat olarak halkımızın güvenini kazanmak ve bu güvene layık olabilmek için profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız ile kaliteli ve sağlam yaşam alanları inşa etmekteyiz. Siz de daha güvenli ve modern daha sağlam ve kaliteli yaşamı tercih ediyorsanız Açelya İnşaat’ın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.