İnşaat sektörü her zaman kendini yenileyen ve teknolojik yeniliklere açık çok önemli sektörlerden biridir. İnşaat sektörüne 2010 yılında adım atan Açelya İnşaat, kendine güvenen, yenilikçi, daima modern ve kaliteli yaşam alanları sunmak için profesyonel ekipleriyle hizmet veren bir firmadır.
Firmamız, inşaat sektörüne adım attığından beri her zaman doğaya ve insan sağlığına önem vermiş, dürüstlük ve güven çizgisinden ayrılmadan siz değerli halkımızın ihtiyaçlarına uygun yapılar ve yaşam alanları oluşturmak amacını ilke edinmiştir. İnşaat sektörünün kalıcı firmalarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemek, siz değerli halkımızın güvenini ve desteğini kazanmak için her zaman ileriye dönük, dinamik ve profesyonel ekip arkadaşlarıyla çalışmalarını yürütmektedir.
Müşteri memnuniyeti ve güvenini ön planda tutan Açelya İnşaat, şu an faaliyetlerini sadece İstanbul içinde gerçekleştirmekte olup halkın desteğini ve güvenini arkasına alarak çok daha büyük projelere katılmak ve daha iyi yaşam alanları oluşturmak için çalışmaktadır.
Firmamızın dinamik ve yenilikçi kadrosu her zaman daha iyiyi ve güzeli, daha modern ve kaliteli yaşam alanlarını oluşturmak için yenilikleri takip etmekte ve halkımızın daha yaşanılır daha kaliteli yaşam alanlarını hak ettiğini düşünerek yoluna devam etmektedir.